• Mistrzostwa internatu

• 20.01.2022r. odbyły się Mistrzostwa Internatu w Piłkarzyki. Zgłosiły się 4 drużyny

Wyniki- 1 miejsce Kamil Motaska i Wiktor Rutkowski

2 miejsce Piotr Bekier i Rafał Falęcki

3 miejsce Konrad Rychliński i Dawid Czyżyk

4 miejsce Oskar Turek i Igor Baryszewski

Wszystkim gratulujemy

• Zbieramy klucze

• Klub Ośmiu SOSW w Miłakowie brał udział Akcji Charytatywnej dla Kliniki Budzik. Zebraliśmy wspólnie sporo kluczy aby wesprzeć działania Kliniki Budzik. Dziękujemy wszystkim za pomoc w zbiórce.

• ,,Baloniki emocji"

• "Baloniki emocji" - zajęcia w ramach Międzynarodowego projektu edukacyjnego EMOCJA prowadzone przez psychologa i pedagoga.

• Bezpieczne ferie

• W ramach profilaktyki "Bezpieczne ferie" w internacie zostały zorganizowane warsztaty. Podczas zajęć wychowankowie grup wychowawczych obejrzeli prezentację nt. bezpiecznych zachowań w czasie ferie zimowych, a także rozwiązywali quiz, krzyżówkę, zagadki, układali puzzle, przedstawiali scenki tematyczne itp. Podsumowaniem warsztatów był plakat informujący o zasadach, których powinni przestrzegać podczas zimowego wypoczynku.

Wszystkim dzieciom życzymy radosnych i bezpiecznych ferii zimowych.

• Aktywnie i kreatywnie

• Na zajęciach rozwijających aktywność i kreatywność klasa I i III SPDP pod kierunkiem p. Ewy jaświan wykonała sensoryczny tor przeszkód . Nasi najmłodsi już z niego korzystali. Zapraszamy do zabawy

• Kreatywne prace plastyczne

• Klasa 7 i 8 z p. Beatą Tomasz oraz klasa PDP z p. Angeliką Białopiotrowicz nadal realizują projekt Kreatywne Prace Plastyczne. Uczniowie na zajęciach stworzyli prace metodą malowanie bibułą oraz drukowanie foremką.