• Narodowe Święto Konstytucji

•

W piątek 27 kwietnia odbył się w naszej szkole apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Na spotkaniu gościliśmy panią porucznik Jadwigę Łubniewską pseudonim "Jagoda" oraz uczniów klasy IA Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Miłakowie wraz z wychowawcą panią Dorotą Rekowską.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali część artystyczną na której przypomnieli historię konstytucji, recytowali wiersze i wraz z nauczycielami zaśpiewali piosenkę "Tu wszędzie jest moja ojczyzna". Grupa taneczna "Cicho sza" zaprezentowała "Taniec z flagą".

Wszystkim obecnym na apelu uświadomiono, że warto i należy pielęgnować patriotyzm w nas samych każdego dnia.