• Informacja o częściowym rozstrzygnięciu postępowania ZP/1/2019

• 15.11.2019 15:45
      • SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY W MIŁAKOWIE 14-310 Miłakowo, ul. Olsztyńska 9A, informuje, że w postępowaniu, do którego zgodnie z art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1843) pn.:

Dostawa artykułów spożywczych do stołówki Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Miłakowie

dokonano następujących rozstrzygnięć:

dokonano następujących rozstrzygnięć:

Część (pakiet) 2 – Mięso i przetwory mięsne

Postępowanie unieważniono, gdyż nie wpłynęła żadna oferta nie podlegająca odrzuceniu.

W postępowaniu jw. w zakresie części (pakietu) 2 wpłynęły następujące oferty:

- oferta złożona przez Krzysztof Kur Handel Obwoźny i Stały Artykułami Spożywczo - Przemysłowymi 14-310 Miłakowo, ul. Olsztyńska 2A. Oferta została odrzucona. Wykonawca nie wycenił wszystkich pozycji objętych częścią (pakietem) 2 (zał. nr 4b do zapytania).

- oferta złożona przez Maria Kreczkowska Sklep Mięsno-Wędliniarski i Artykuły Spożywcze 14-310 Miłakowo, ul. Władysława Jagiełły 1. Oferta została odrzucona. Wykonawca nie wycenił wszystkich pozycji objętych częścią (pakietem) 2 (zał. nr 4b do zapytania).

- oferta złożona przez Zakład Masarski - Michał Kreczkowski 14 - 310 Miłakowo, ul. Daszyńskiego 4. Oferta została odrzucona. Wykonawca nie wycenił wszystkich pozycji objętych częścią (pakietem) 2 (zał. nr 4b do zapytania).

Część (pakiet) 3 – Produkty mleczarskie (nabiał)

Postępowanie unieważniono, gdyż nie wpłynęła żadna oferta nie podlegająca odrzuceniu (nie złożono żadnej oferty).

W postępowaniu jw. w zakresie części (pakietu) 3 Krzysztof Kur Handel Obwoźny i Stały Artykułami Spożywczo - Przemysłowymi 14-310 Miłakowo, ul. Olsztyńska 2A złożył wypełniony i podpisany formularz kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 4c do zapytania). Sama wycena przedmiotu zamówienia nie może zostać uznana za złożenie oferty i zobowiązanie Wykonawcy do zawarcia umowy na warunkach określonych w zapytaniu ofertowym.

Część (pakiet) 4 – Ryby i przetwory rybne

W postępowaniu jw. w zakresie części (pakietu) 4:

- ofertę złożył IGLOTEX Dystrybucja Sp. z o.o. 81-339 Gdynia, ul. Polska 20 Filia Olsztyn 10 - 062 Olsztyn, ul. Jagiellończyka 38c. Oferta została odrzucona. Wykonawca nie wycenił wszystkich pozycji objętych częścią (pakietem) 4 (zał. nr 4d do zapytania);

- Krzysztof Kur Handel Obwoźny i Stały Artykułami Spożywczo - Przemysłowymi 14-310 Miłakowo, ul. Olsztyńska 2A złożył wypełniony i podpisany formularz kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 4d do zapytania). Sama wycena przedmiotu zamówienia nie może zostać uznana za ofertę i zobowiązanie Wykonawcy do zawarcia umowy na warunkach określonych w zapytaniu ofertowym. Nadto, w przedłożonym formularzu kalkulacji ceny ofertowej nie wyceniono wszystkich pozycji objętych częścią (pakietem) 4.

Część (pakiet) 6 – Artykuły spożywcze różne

W postępowaniu jw. w zakresie części (pakietu) 6 Krzysztof Kur Handel Obwoźny i Stały Artykułami Spożywczo - Przemysłowymi 14-310 Miłakowo, ul. Olsztyńska 2A złożył wypełniony i podpisany formularz kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 4f do zapytania). Sama wycena przedmiotu zamówienia nie może zostać uznana za ofertę i zobowiązanie Wykonawcy do zawarcia umowy na warunkach określonych w zapytaniu ofertowym. Nadto, w przedłożonym formularzu kalkulacji ceny ofertowej nie wyceniono wszystkich pozycji objętych częścią (pakietem) 6.

Część (pakiet) 7 – Warzywa i owoce świeże oraz przetworzone

W postępowaniu jw. w zakresie części (pakietu) 7 Krzysztof Kur Handel Obwoźny i Stały Artykułami Spożywczo - Przemysłowymi 14-310 Miłakowo, ul. Olsztyńska 2A złożył wypełniony i podpisany formularz kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 4g do zapytania). Sama wycena przedmiotu zamówienia nie może zostać uznana za ofertę i zobowiązanie Wykonawcy do zawarcia umowy na warunkach określonych w zapytaniu ofertowym. Nadto, w przedłożonym formularzu kalkulacji ceny ofertowej nie wyceniono wszystkich pozycji objętych częścią (pakietem) 7.

Część (pakiet) 9 – Jaja kurze

W postępowaniu jw. w zakresie części (pakietu) 9 Krzysztof Kur Handel Obwoźny i Stały Artykułami Spożywczo - Przemysłowymi 14-310 Miłakowo, ul. Olsztyńska 2A złożył wypełniony i podpisany formularz kalkulacji ceny ofertowej (zał. nr 4h do zapytania). Sama wycena przedmiotu zamówienia nie może zostać uznana za złożenie oferty i zobowiązanie Wykonawcy do zawarcia umowy na warunkach określonych w zapytaniu ofertowym.

W zakresie części (pakietów) nr 1 i 5 rozstrzygnięcie postępowania nastąpi w terminie późniejszym.

Rozstrzygniecie_postepowania_ZP/1/2019.pdf